שפע…

כמה אנחנו מדברים עליו, ובדרך כלל, נכון שכשאנחנו חושבים על שפע, אנחנו בעיקר חושבים על כסף?

שפע הוא יותר מכסף, ואף יותר מחומר. מסופר על איש עשיר שרצה שבנו ילמד על עוני, ושלח אותו לבלות כמה ימים אצל קרובי משפחה עניים בכפר. כשחזר מהחופשה, שאל האב את בנו: מה למדת על העניים?? ענה הבן: למדתי שלנו יש כלב אחד, ולהם יש ארבעה כלבים. לנו יש בריכה קטנה בחצר, ולהם יש פלג מים זורם שאין לו סוף. לנו יש בבית מספר מנורות מעוצבות, ולהם יש אינספור כוכבים בשמיים. לנו יש שטח מגודר לחיות בו, ולהם יש את המרחבים והשדות הפתוחים. אנחנו קונים את מזוננו, והם מגדלים אותו בעצמם. אנחנו זקוקים לחומות שיגנו על רכושנו, בעוד שלהם יש שכנים וידידים שמגנים עליהם. אביו של הילד שתק, והבן המשיך ואמר: ראיתי שאנחנו העניים והם העשירים באמת.

כולנו רוצים לחיות בשפע. וכולנו גם ראויים לכך, זו זכותנו הטבעית.

כדי לחיות בשפע, עלינו להיות בתודעת שפע. כמו בסיפור על הילד העשיר שראה את השפע בחיי העניים, גם אנחנו יכולים להבין שמה שאנחנו תופסים כחסר, הוא לא בהכרח כזה. ישנם שלושה עקרונות פשוטים לשפע: בקש, תן, קבל. אני מזמינה אותך לקרוא על זה עוד, בבלוג שלי "ליצור תדר – שפע". ואיך עוד אני יכולה לעזור לך בעניין השפע?

מטבע תדרים – שפע וכסף, ולפעמים עניין השפע "יושב" על מקום אחר, לכן, הכי כדאי להתייעץ איתי לפני רכישת מטבע תדרים.

סדנאות – סדנת שפע, הו'אופונופונו

טיפול אישי – בו נברר ביחד מה הפרדיגמות שלך בעניין שפע, נפתח את החסימות האנרגטיות ונאפשר לתודעת השפע הקיימת בך (ובכולם), להתעצם ולבוא לידי ביטוי, במישור הרגשי ובמישור הפיזי-כלכלי.

מזמינה אותך ליצור קשר, ולהתחיל להנות ממימוש זכותך הטבעית לשפע.